חידוש העור בלייזר

הסרת שיער בלייזר

חידוש העור בלייזר

45 דקות

טיפול מזותרפיה - הינו טיפול אנטי אייג'ינג שאינו פולשני ומועיל להצערת העור.  טיפול זה גורם לייצור חדש של קולגן. במהלך טיפול נחדיר לעור קוקטייל מיוחד באמצעות מכשיר מזותרפיה חשמלי עם מחטים זעירות ביותר להחדיר ויטמינים, מינרלים וכו. הליך ההזרקות אינו כואב ואין בו תופעות לוואי מלבד אדמומיות העלולה להופיע אך גם להיעלם בתוך מספר שעות ולכן לא נדרשת כל תקופת התאוששות. רק פנים לא כולל צוור.

 

מומלץ לא לשים איפור אחר הטיפול. לא למי שיש אקנה או לנשים בהרין או מניקות. 

הסרת שיער בלייזר

טיפולי אנטי אייג'ינג מאפשרים להילחם בתהליך ההתבגרות של כל אשה, תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר היום. כל הטיפולים שלנו הם בתחום האנטי-אייג'ינג לחידוש העור, ורענון העור.

 

אחר שנראה את העור שלכם, אנו נבחר את הטוב ביותר לעור שלכם.

 

כל הטיפולים כוללים:  מכשירים חדשים ומתקדמים לחימום הרקמות, ולייצור עצמי של קולגן ואלסטין.  אם זה עור מבוגר אז אנוגם נחדור לשכבה האמצעית של העור (דרמיס) למטרת בנייה חדשה של האלסטין והקולגן שבעור. הטיפול כולל גם פילינג קל – המתבצע על פני שטח העור והמסיר תאים מתים ומסייע בהפחתת קמטים וכתמים.

 

 יש מספר שיטות לבצע את הפילינג: פילינג מכני – על ידי שיוף העור, פילינג כימי – על ידי חומרים מיוחדים/

 

ופילינג באמצעות קרני לייזר. בנוסף משלימים את הטיפול באמצעות תכשירים מיוחדים.

 

אנו משתמשים בחומרים מתקדמים הכוללים: שמנים, צמחי מרפא, ירקות, פירות, קטניות, חומצות למיניהם, נוגדי חמצון ומינרליים המזינים את העור, ונותנים לו להרגיש ולהיראות נפלא.

 

מומלץ לא לשתיף את הפנים אחר הטיפול או לשים מייקאפ.

 

הטיפולים שלנו הם לנשים בלבד. לכל מי שרוצה לחדש את תאי העור, ולהראות יותר צעירה, לא שייך לגיל.
הטיפולים לא לנשים בהריון, מניקות, עם אקנה, לאלו שמשתזפות בים, ולא למי שצריכה ניקוי.

6856897_s.jpg

© גינדור 2020 |  בית שמש 

צרי קשר | מייל 

תקנון

הרשמי לרשימה התפוצה

המוצרים אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי, ואין להשתמש במוצרים מסוימים על ידי מי שנמצאת בהריון או תחת טיפול של רופא רפואי. יתר על כן, מומלץ לבצע בדיקה על העור בכדי לבדוק תגובה אלרגית לפני שתנסו מוצר כלשהו. נא להימנע ממגע ישיר עם העיניים.

אנו לא לוקחים אחריות או כל הסתמכות על מידע המופיע באתר זה. המוצרים באתר זה  אינם אמורים להוות תחליף לייעוץ הניתן על ידי הרופא או אנשי מקצוע רפואיים אחרים. זה כולל כל מידע הכלול על אריזות המוצר, או התוויות. המידע שלנו אינו מעלה טענות רפואיות ואינו אמור להוות תחליף לייעוץ הניתן על ידי כל רופא או אנשי מקצוע רפואיים אחרים. זה כולל את כל המידע באתר כולו.

Gindur Location.png
Lily Flower