חבילה מפנקת לכלה 

חבילה מפנקת לכלה 

 A pampering package for the bride

מבצע 450 ש"ח - מבצע הסתיים

כולל:

  • 2 טיפולי פנים

  • רפלקסולוגיה - 30 דקות

  • עיסוי כתפיים ודקולטה - 20 דקות

טיפול ראשון כחודש לפני יום החתונה: טיפול עמוק כולל פילינג לקילוף העור המת, הבהרה של כתמים  בעזרת חומצות, ניקוי העור והוצאת שחורים, מסכות ועוד. אחר הטיפול יערך עיסוי כתפיים ודקולטה ורפלקסולוגיה.

(*הערה: טיפול זה מיועד לנשים שאינן סובלות מבעיות כרוניות בעור הפנים, אבל מעוניינות שהעור יהיה יותר חי ומבריק. נשים שסובלות מאקנה, פיגמנטציה, וכדומה צריכות להיערך לחתונה הרבה זמן מראש ולהגיע לסדרת טיפולים להכין את העור מספר חודשים לפני החתונה.)

טיפול שני כ-3 ימים לפני החתונה: טיפול יותר קצר ולא עמוק. כולל פילינג עדין, מסאז' פנים מרענן ומפנק ומסיכת לחות עשירה ומזינה.  וגם תקבלי מתנה!

וב"ה אחר הטיפולים עור הפנים בשילוב המייק אפ והאיפור המקצועי ייראה פשוט יותר  זוהר. שיהיה מזל טוב ובהצלחה!

(*לכלות בלבד! אין כפל מבצעים!)

6856897_s.jpg

© גינדור 2020 |  בית שמש 

צרי קשר | מייל 

תקנון

הרשמי לרשימה התפוצה

המוצרים אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי, ואין להשתמש במוצרים מסוימים על ידי מי שנמצאת בהריון או תחת טיפול של רופא רפואי. יתר על כן, מומלץ לבצע בדיקה על העור בכדי לבדוק תגובה אלרגית לפני שתנסו מוצר כלשהו. נא להימנע ממגע ישיר עם העיניים.

אנו לא לוקחים אחריות או כל הסתמכות על מידע המופיע באתר זה. המוצרים באתר זה  אינם אמורים להוות תחליף לייעוץ הניתן על ידי הרופא או אנשי מקצוע רפואיים אחרים. זה כולל כל מידע הכלול על אריזות המוצר, או התוויות. המידע שלנו אינו מעלה טענות רפואיות ואינו אמור להוות תחליף לייעוץ הניתן על ידי כל רופא או אנשי מקצוע רפואיים אחרים. זה כולל את כל המידע באתר כולו.

Gindur Location.png
Lily Flower