שאלות נפוצות

מאיזה גיל אפשר להתחיל טיפול דיקור קוסמטי?
הדיקור הסיני מתאים לכל גיל. אולם טיפול אנטי אייג'ינג מומלץ לכל אשה שרוצה לטפל בעצמה ולמנוע הזדקנות או לטפל בבעיות קימות.


כמה טיפולים צריך?
זה תלוי במצב של העור. מומלץ לעשות סדרה של טיפולים בין 10-12 מפגשים, 1-2 פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר. תגובה לטיפול משתנה מאשה לאשה בהתאם לגיל ולאורח חייה. אולם תוצאות נראות מורגשות אחרי 4-6 טיפולים תלוי במצב העור. ויש שרואים הבדל אחר הטיפול הראשון. שוב תלוי בעור ובמצב הקמטים.

מתי ניתן לראות תוצאות הטיפול?

תוצאות הטיפול הם אינדיבידואלי לכל אשה. התוצאות תלוית בגיל של המטופל, הרגלי התזונה, ושתית מים מצב בריאותי, ומצב מנטלי ורגשי. בשביל לראות שיפור משמעותי מהטיפול דרושים מספר טיפולים, מכיוון שהגוף לומד להתחדש בכוחות עצמו בתהליך מאבק הזיקנה ולא כהזרקה של חומרים כימים או גורמים אחרים.

במה ניתן לטפל?

הרמת העור ומתיחת הפנים, שיפור גוון עור הפנים, כתמי עור ובפיגמנטציה, עור יבש, העלמת סנטר כפול, הפחתת נפיחות מתחת לעיניים, עידוד ייצור טבעי של קולגן ואלסטין, חיזוק השרירים, ועוד...

מה ההבדל בין בוטוקס לטיפול הזה?

בוטוקס הוא בעצם רעל שמוחק קמטים זמנית לכמה חודשים בלבד. המטרה של בוטוקס לשתק את השריר באופן חלקי וזמני של עצבים ושרירי ההבאה. ועל כך זה מרדים את השריר והשריר מאבד את הטונוס. ואילו טיפול בדיקור עובד על הקמטים למחוק אותם לגמרי. דיקור מחליק את הקמטים אבל בלי לשתק את השריר. דיקור זה תהליך יותר ערוך אבל עובד להפחית את הקמטים בצורה טבעית. עם בוטוקס ניתן לעשות את זה רק בשליש העליון של הפנים. שזה חיסרון גדול. אולם דיקור אפשר לעשות על כל הפנים.

האם אפשר לעשות גם בוטוקס והזרקות וגם את הטיפול שלכם בקמטים דרך דיקור וכדומה?

כן אפשר לשלב את שניהם. צריך לחקות 3 שבועות בערך אחרי בוטוקס.

האם הטיפול עם דיקור עוזר גם לעור מבוגר?

כן ודאי! בעור מבוגר כמות הקולגן ואלסטין יורד אז אין גמישות בעור, אז אנו מאזנים את הטונוס של השריר ונותנים גירוי לעור שיהיה מאוזן.

מה המחירים?

עלות הטיפול כרגע במצבע 300 ש"ח. תחזוקה במבצע של 150 ש"ח. 

המחירים כפופים לשינוי!


האם אתם מטפלים רק בנשים?
הקליניקה פתוחה רק לנשים.